DiYET KULÜBÜ
bıkmadan usanmadan destekle yola devam
DiYET KULÜBÜ
bıkmadan usanmadan destekle yola devam
DiYET KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiYET KULÜBÜ

sağlıkla ideal kilolarımıza kavuşmaya varmısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» merhaba yeniden
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimeSalı Mayıs 20 2014, 21:20 tarafından kartanesi

» merhabalar bende geldim
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimeSalı Eyl. 06 2011, 13:43 tarafından zeynokiz

» y@ğmur un günlüğü
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimeSalı Ara. 14 2010, 14:23 tarafından y@ğmur

» 1200 KALORİLİK DİYET
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:32 tarafından RüYa

» SİBEL CAN DİYETİ
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:28 tarafından RüYa

» PATATES DİYETİ
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:26 tarafından RüYa

» DOMATES DİYETİ
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:24 tarafından RüYa

» Zone Diyeti
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:18 tarafından y@ğmur

» Hollywood Diyeti
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:17 tarafından y@ğmur

» EMZİREN ANNE DİYETİ
kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:16 tarafından y@ğmur

diyethouse

kırışıklıklara karşı havuç maskesi

YazarMesaj
y@ğmur
azimli üye
azimli üye
y@ğmur

kırışıklıklara karşı havuç maskesi Empty
MesajKonu: kırışıklıklara karşı havuç maskesi   kırışıklıklara karşı havuç maskesi Icon_minitimeSalı Mart 23 2010, 17:45

Merhaba Kırışıklıkları Olan Hanımlar

Gözlerimlerime göre bayanlarda 25 yaşından sonra bir takım kırışıklıklar yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Ben ise bu kırışıklıkları gidermek için yaptığım araştırmaların sonucunda iyi bir tedavi yöntemi buldum. Bu tedavi yöntemi ise havuç mucizesi ile oluyor. Buyurun bakalım havucun kırışıklıklar üzerindeki etkisine hep beraber…

Kiminde 40′da başlar, kiminde ise 25′inden sonra, sınuç olarak her kadının korkulu rüyalarından birisidir hiç kuşku yokki cilt kırışıklıkları. Sevgili Arkadaşlarım, şimdi size çok kolay ve hızlı bir maske tarifi vereceğiz ve sizde bu maske sayesinde kırışıklıklarınıza veda edeceksiniz tıpkı benim gibi

Maskemiz, salatalık ve havuç maskesidir Arkadaşlar

Malzemeler :

Havuç suyu
Salatalık suyu

Hazırlanması ve Uygulanması:

Salatalık ve havucu sıkarak birer fincan elde ettiğiniz sularını karıştırın ve pamuk kullanarak temiz cildinize sürün. Yirmi dakika bekleme süresi sonunda ılık su ile temizleyin.

kırışıklıklara karşı havuç maskesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saç dökülmesine karşı