DiYET KULÜBÜ
bıkmadan usanmadan destekle yola devam
DiYET KULÜBÜ
bıkmadan usanmadan destekle yola devam
DiYET KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiYET KULÜBÜ

sağlıkla ideal kilolarımıza kavuşmaya varmısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» merhaba yeniden
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimeSalı Mayıs 20 2014, 21:20 tarafından kartanesi

» merhabalar bende geldim
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimeSalı Eyl. 06 2011, 13:43 tarafından zeynokiz

» y@ğmur un günlüğü
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimeSalı Ara. 14 2010, 14:23 tarafından y@ğmur

» 1200 KALORİLİK DİYET
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:32 tarafından RüYa

» SİBEL CAN DİYETİ
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:28 tarafından RüYa

» PATATES DİYETİ
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:26 tarafından RüYa

» DOMATES DİYETİ
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:24 tarafından RüYa

» Zone Diyeti
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:18 tarafından y@ğmur

» Hollywood Diyeti
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:17 tarafından y@ğmur

» EMZİREN ANNE DİYETİ
Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimePerş. Kas. 11 2010, 21:16 tarafından y@ğmur

diyethouse

Emel Sayın: Elma ile zayıfladım

2 posters
YazarMesaj
başarmalıyım
azimli üye
azimli üye
başarmalıyım

Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Empty
MesajKonu: Emel Sayın: Elma ile zayıfladım   Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimeÇarş. Nis. 21 2010, 19:32

Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Emel+Say%C4%B1n

Bu yıl 63'nci yaşını kasım ayında dolduracak olan Emel Sayın, sağlık ve güzellik sırlarını anlattı.
Son zamanlarda televizyondaki görüntülerimi beğenmiyordum, zayıflamaya karar verdim. 15 günde 3 kilo gitti.

Merak edenlere uyguladığım diyetin listesini vereyim: Sabahları 1 dilim esmer ekmek, 1 dilim dil peyniri; öğlen 1 porsiyon ızgara et veya balık, yeşil salata; ara öğün 1 elma; akşam yeşil salata, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek; gece 1 elma. Ayrıca günde 2,5 litre su içilmeli. Haftada 1 gün de sadece elma yiyorum.
RüYa
ADMİN
ADMİN
RüYa

Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Empty
MesajKonu: Geri: Emel Sayın: Elma ile zayıfladım   Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_minitimeÇarş. Nis. 21 2010, 22:34

valla güzel menü Emel Sayın: Elma ile zayıfladım Icon_basketball 15 günde 3 kilo süper denemek lazım aslında saol canım güzel konular eklemişsin ........
https://diyetkulubu.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» elma sirkesi ve faydaları
» zayıflamak için elma çayı
» sivilce ve cilt lekeleri için elma sirkesi